Par mums

4

Sveicināti TOPKIDS.LV!

Šeit ir informācija par mūsu veikalu TOPKIDS.lv lai jums būtu patīkami iepirkties un būtu  saprotama mūsu darbības koncepcija.

Visas preces ko jūs redzat veikalā - ir mūsu Rīgas noliktavā, un jums nav ilgi jāgaida pasūtījums no ārzemēm. Tikai  tik, cik aizņem sūtīšana pa Latviju.  Mēs piedāvājam Mayoral apģērbus bērniem no 0 līdz 12 gadiem, kā arī Rotaļlietas Little Dutch, Quercetty, lelles Paola Reina un mīkstas mantiņas Orange Toys. Veikalā ir daudz preču uz atlaidem,  no iepriekšējam kolekcijām. Piegāde no 50 eur bezmaksas.

Esam oficiāls izplatītājs, visas preces ir oriģinālas, jaunas un super kvalitatīvas.

Mums ir ļoti labas atsauksmes klientu vidū. Jūs varat apskatīties šeit:  https://www.salidzini.lv/veikals/topkids.lv

Pasūtījuma izpildes laiks parasti ir 1-3 dienas no apmaksas brīža. Ja kāda prece mums ir izpārdota, vai ir kādas citas grūtības piegādāt preci - mēs par to nekavējoties ziņojam klientam. Vienmēr ir iespēja atcelt vai koriģēt pasūtījumu. Visi pasūtījumu tiek izpildīti rindas kartībā. Ja jums ir īpaši steidzams pasūtījums lūdzu rakstiet mums ziņu e-pasta, wacap, vai zvaniet.

Ja mēs neatbildam uz jūsu zvanu, iespējams  mēs esam aizņemti ar cita pasūtījuma izpildi. Šajā gadījumā lūdzu uzrakstiet mums wacap 20015929 vai e-pastu, mēs jums noteikti atzvanīsim.

Ja jūs nopirkāt pie mums preci, kura neder - jūs to varat atgriezt 14 dienu laikā. Par šo lūdzu rakstiet mums e-pastu uz info@topkids.lv. Atgriešana notiek caur pakomātu, jūs saņemsiet bezmaksas kodu preces atgriešanai. Naudu par preci saņemsiet atpakaļ 1-2 dienu laikā. Atgriežamo preci var arī atnest uz mūsu jauno veikalu: TOPKIDS, VIA JURMALA OUTLET VILLAGE, Piņķi, Jaunā iela 12. Aizpildīt atgriešanas pieteikumu norādot konta numuru.

Lai jums patīkama iepirkšanās mūsu veikalā!

Atsauksmes par mūsu veikalu