Par zīmoliem

VINROSE (Nīderlande)
VinRose ir moderns apģērbu zīmols ar pilnīgu, ērtu un kvalitatīvu bērnu apģērbu kolekciju. VinRose tiecas pēc ideālas pieskaņotības un vēlas, lai bērns apģērbā jūstos ērti un brīvi. Bērnu apģērbi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. VinRose apģērba stils ir dažādu apģērbu tendenču kombinācija. Klasisks, moderns, vintage, neapstrādāts. Mīlestības un jautrības pilni VinRose rada savas kolekcijas kopš 2003. gada. VinRose zīmola galvenā atšķirība ir tā, ka visus apģērbu gabalus ir ļoti viegli kombinēt kolekcijas ietvaros.
Vinrose – dizaina bērnu apģērbi lieliem un maziem nāk izmēros no 50 līdz 176.
VinRose apģērbi tiek ražoti Indijā un Turcijā. Ražošanas process ir ļoti svarīgs. Kvalitāte un pilnība, tieši tas ir VinRose.

Ducky Beau (Nīderlande)
Ducky Beau ir augstas kvalitātes starptautisks modes zīmols zīdaiņiem un maziem bērniem, kas piedāvā  pilnīgu un pieskaņotu  kolekciju augšējā vidējā tirgus segmentā. Šī progresīvā zīmola apģērbi nāk izmēros no 50 līdz 92, šūti no kvalitatīviem audumiem ar skaistām un praktiskām detaļām. Kolekcijas ir mūsdienīgs  sajaukums - nedaudz majīgums, gan arī sportisks stils un detaļas ar humora izjūtu. Apģērbi no kolekcijas ir viegli apvienojami.

Mayoral (Spānija)
Mayoral ir Latvijā pazīstams un izplatīts bērnu apģērbu brends.
Mayoral stratēģija ir virzīt tā dizainu un zīmolu ar individualitāti un stilu.
Zīmola mērķis ir radīt augstas kvalitātes apģērbus par vislabāko iespējamo cenu. Mayoral ir līderis bērnu apģērbu nozarē visā Ibērijas pussalā un ir viena no vadošajām Eiropas grupām.
Mayoral tiek piedāvāts 75 valstīs visā pasaulē.

LOSAN (Spānija)
Losan apģērbu zīmola drēbes ir vieglas  un ērtas. Tās ir ļoti viegli kombinējamas, un ir piemērotas lai bērni varētu brīvi spēlēt un izteikt sevi. Zīmolu raksturo centieni pēc labākās dizaina / kvalitātes / cenas attiecības.
Losan unikālais modes veidošanas veids ir patiess atspoguļojums vairāk nekā 30 gadu pieredzei. Losan dibināts 1985.gadā. Šobrīd zīmols ir sastopams vairāk nekā 40 valstīs un 4000 tirdzniecības vietās.
Visu vecumu apģērbu izvēle: jaundzimušie (0-9 m), zīdaiņi (6-24 m), bērni (2-7 gv) un jaunieši (8-16 gv).
LOSAN – Happy Fashion

Mintini Baby (Anglija)
Ekskluzīvs mazuļu un bērnu apģērbu brends. Apģērbi ir izsmalcināti izpildīti, uzsvaru liekot uz augstas kvalitātes audumiem un smalku izrotājumu, lai padarītu Mintini Baby produkciju īpaši īpašu.